Menu
Your Cart

Eleaf Elektronik Sigara

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Eleaf

Elektronik sigara sektöründe hem OEM hem de ODM ürünleri ile dikkatleri üzerine çeken Eleaf elektronik sigara markası, 2011 yılında Shezen'de kurulmuştur. Yaratıcı ruhu sayesinde dünyanın en popüler e-sigara üreticilerinden biri haline gelen Eleaf, yüksek teknolojili cihazlarıyla kaliteli buhar performansı sunmaktadır. Geçmişten günümüze Eleaf modelleri arasında elektronik sigara kullanıcılarının en çok tercih ettiği modeller şunlardan oluşmaktadır:

·         Eleaf Pico

·         Eleaf iStick

·         Eleaf iStick Pico

·         Eleaf iJust S

En iyi elektronik sigara markaları arasında gösterilen Eleaf, özellikle sigarayı bırakmak için e-sigaraya geçiş yapan kullanıcılar tarafından yoğun talep görmektedir. Başlangıç ya da giriş seviyesi olarak adlandırılabilecek modelleri ile kullanıcılara zahmetsiz bir şekilde yoğun buhar performansı sunan Eleaf elektronik sigara kitleri, Avrupa'nın pek çok ülkesinde satış rekorları kırdıktan sonra ülkemizde de raflardaki yerini almıştır. Uzun ömürlü atomizerleri ve başarılı ısıtma performanslarıyla elektronik sigara severler için optimum buhar deneyimi sağlayan modellerini firmamızın internet sitesinde bulabilirsiniz.

Eleaf Elektronik Sigara Modelleri

Ülkemizde Eleaf markası kalitesiyle piyasaya sürülen elektronik sigara modelleri arasında en çok tercih edilenlerden biri de Eleaf iJust S elektronik sigaradır. Paket içeriğinde 3 adet Eleaf EC Coil ile birlikte sunulan ayrıca USB şarj kablosu, kullanım kılavuzu ve hava kontrol halkası ile birlikte gelmektedir. Eleaf elektronik sigara modelleri birbirinden farklı özelliklere ve donanımlara sahip olsa da temel olarak bu cihazları açıp kapatmak için pil takılı haldeyken ateşleme tuşuna 5 kere basmanız yeterli olmaktadır.

Firmamızın geniş ürün yelpazesi altında satışa sunulan Eleaf elektronik sigara modelleri, geleneksel e-sigara ve son yılların en çok tercih edilen Pod Mod'ları ile uygun fiyatlarla müşterileri beklemektedir. Firmamızda sıfır kutusunda jelatinli olarak elektronik sigara sevenlerin beğenisine sunulan modeller şunlardan oluşmaktadır:

·         Eleaf İTAP Pod Kit

·         Eleaf iStick Pro

·         Eleaf Elven Pod

·         Eleaf iJus ECM 40W

·         Eleaf iStick Mix 160W

Ücretsiz kargo hizmetinin yanı sıra zengin taksit seçenekleri ile sahip olabileceğiniz tüm Eleaf elektronik sigara modellerini firmamızın internet sitesinde inceleyebilirsiniz.